Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Home smoker in a pot, 35 L, for gas cooktop
131,70 €
131,70 EUR/pcs
Marinade for fish. Mix of herbs and spices, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Smoking/Grilling Wood Chips, 50% Oak + 50% Alder, 450 g, Class 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Smoker chamber made of certified plywood, frameless, 320 L, with wheels
861,22 €
861,22 EUR/pcs
dragON JET 2 LONG Smoke Generator with Ash Pan
108,30 €
108,30 EUR/pcs
dragON Jet 1 Smoke Generator with dragON Air Electric Pump
85,85 €
85,85 EUR/pcs
Balcony Smoker - FAMILY
77,80 €
77,80 EUR/pcs
Balcony smoker with adjustable capacity
70,49 €
70,49 EUR/pcs
Outdoor table smoker with thermometer and woodchips
59,02 € 38,78 €
38,78 EUR/pcs
dragON JET 4 LIGHT Smoke Generator with ash-dump function and dragON Air electric pump
37,31 €
37,31 EUR/pcs
Balcony Smoker with Thermometer
34,14 €
34,14 EUR/pcs
Cherry Wood Liquid Smoke, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Liquid Smoke Flavor - Oak, 250 ml
Cherry Liquid Smoke, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
dragON Wood 60E 115 L Smoker – wood-fired wooden cabinet with electric heating module and controller
580,49 €
580,49 EUR/pcs