Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
dragON Electric Smoker with Mobile Base
649,76 €
649,76 EUR/pcs
Crossbars for wooden smokers (450 mm), 4 pcs.
12,68 € 12,44 €
3,11 EUR/pcs
Crossbars for metal smokehouses (455mm) 4 pcs.
Rods for plywood smokehouses, length 46 cm, Ø 1 cm, 4 pcs.
Smoking/Grilling Wood Chips, 50% Oak + 50% Alder, 450 g, Class 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Duo Grill Classic for Fish and Vegetables - 2-in-1 Seasoning Blend, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Smoker chamber made of certified plywood, frameless, 320 L, with wheels
861,22 €
861,22 EUR/pcs
Home smoker in a pot, 35 L, for gas cooktop
131,70 €
131,70 EUR/pcs
dragON JET 2 LONG Smoke Generator with Ash Pan
108,30 €
108,30 EUR/pcs
dragON Jet 1 Smoke Generator with dragON Air Electric Pump
85,85 €
85,85 EUR/pcs
Balcony Smoker - FAMILY
77,80 €
77,80 EUR/pcs
Balcony smoker with adjustable capacity
70,49 €
70,49 EUR/pcs
Outdoor table smoker with thermometer and woodchips
59,02 € 38,78 €
38,78 EUR/pcs
dragON JET 4 LIGHT Smoke Generator with ash-dump function and dragON Air electric pump
37,31 €
37,31 EUR/pcs
Balcony Smoker with Thermometer
34,14 €
34,14 EUR/pcs