Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Stainless steel double fish smoking hooks 5 pcs.
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/pcs
Stainless steel triple fish smoking hooks 5 pcs.
6,68 €
1,34 EUR/pcs
dragON PLYWOOD NATURE Smoker – frameless, modular, with digital controller, 320L
1 035,37 €
1035,37 EUR/pcs
Marinade for fish. Mix of herbs and spices, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Duo Grill Classic for Fish and Vegetables - 2-in-1 Seasoning Blend, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Balcony smoker with adjustable capacity
70,49 €
70,49 EUR/pcs
Balcony Smoker with Thermometer
34,14 €
34,14 EUR/pcs
Grate for dragON electric smoker 330345
9,97 €
9,97 EUR/pcs
dragON 330275 Electric Smoker Rack
Smoking/Grilling Chips, APPLEWOOD – 450 g, Class 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Applewood Smoking/Grilling Chips, 450 g, Grade 8
Smoking/Grilling Wood Chips, Applewood, 450 g, Size 10
2,58 EUR/pcs
Smoking/Grilling Wood Chips, 50% Oak + 50% Alder, 450 g, Class 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
dragON Wood 60E 115 L Smoker – wood-fired wooden cabinet with electric heating module and controller
580,49 €
580,49 EUR/pcs
dragON Wood 60E 115 L wooden smoker with electric heating module and controller
573,17 €
573,17 EUR/pcs