Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Copper prismatic springs - 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Modular distiller for flavoring distillates 30 L - without heating element
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/pcs
Stainless prismatic springs - 1 L
31,70 €
31,70 EUR/l
Stainless prismatic springs - 0.5 L
16,58 €
33,16 EUR/l
Stainless steel filling support - 2 pcs.
3,95 €
1,98 EUR/pcs
Modular convex still 30 L electric - with Aabratek head
390,00 €
390,00 EUR/pcs
Modular still 30 L Freja – electric
234,15 €
234,15 EUR/pcs
Baldur convex 18 L modular still
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/pcs
hawkSTILL 1.0 CONVEX 18 L Distiller - MUNIN
209,02 €
209,02 EUR/pcs
Still module – side reception - OLM
98,54 €
98,54 EUR/pcs
hawkSTILL Aabratek 60L 2.2 PREMIUM Distiller
399,51 €
399,51 EUR/pcs
HawkStill Distiller "Cold Fingers" 60 L, with column fi 60.3 mm and tank insulation
HawkStill Distiller "Cold Fingers" 60 L, with column fi 60.3mm
365,61 €
365,61 EUR/pcs
Distiller hawkSTILL Aabratek 2.0 60L with insulation
379,51 €
379,51 EUR/pcs
Aabratek OLM, 60 L electric buffer tank, WIF thermometer
354,15 €
354,15 EUR/pcs