Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Duo Grill Classic for Fish and Vegetables - 2-in-1 Seasoning Blend, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Smoking/Grilling Wood Chips, 50% Oak + 50% Alder, 450 g, Class 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
100 cm Wooden Smoker with Firebox
292,68 €
292,68 EUR/pcs
Wi‑Fi Smoker, 200 L – dragON WOOD 100IQ with electric heating module and controller, wood‑fired
860,73 €
860,73 EUR/pcs
Wi‑Fi Smoker, 200 L — dragON WOOD 100IQ with electric heating module and controller
853,42 €
853,42 EUR/pcs
Larch wood smoking chamber, 200 L, with stainless steel base
555,37 €
555,37 EUR/pcs
Wood-fired smoking chamber – spruce wood, 200 L, with stainless steel base
471,46 €
471,46 EUR/pcs
Spruce Wood Smoking Chamber, 200 L, with Stainless Steel Base
454,39 €
454,39 EUR/pcs
Wooden smokehouse 60 cm, with firebox
219,02 € 199,02 €
199,02 EUR/pcs
Liquid smoke flavoring – juniper, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Duo Butter - Garlic & Herb Seasoning 2-in-1, 2 x 12 g
Smoker chamber made of certified plywood, frameless, 320 L, with wheels
861,22 €
861,22 EUR/pcs
Frameless smokehouse chamber, 200 L, certified plywood, with wheels
740,49 €
740,49 EUR/pcs
dragON Wood 100E 200 L Outdoor Smoker – wood-fired with electric heating module and controller
678,05 €
678,05 EUR/pcs
200 L Certified Plywood Smoking Chamber with Stainless Steel Base
493,17 €
493,17 EUR/pcs