Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Wood chips for smoking/grilling, beech, 450 g, Grade 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Cotton bag - I make smoke
3,41 €
3,41 EUR/pcs
Plum Wood Chips for Smoking/Grilling, 450 g, Class 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Smoking/Grilling Wood Chips for Pork - Mix (70% Alder, 30% Beech), 450 g, Size 10
2,34 EUR/pcs
BBQ Smoker Thermometer (0°C to +250°C) 5,2cm
6,92 €
6,92 EUR/pcs
Smoker wood chips, alder and beech, 15 kg, medium grade KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Balcony smoker with adjustable capacity
70,49 €
70,49 EUR/pcs
Smoking/Grilling Wood Chips, Beech, 450 g, Grade 2
Alder & Beech Smoking Wood Chips, 5 kg, Medium KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Cherry Wood Smoking Chips, 5 kg, Medium KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
dragON Electric Smoker with Mobile Base
649,76 €
649,76 EUR/pcs
Smoking/Grilling Wood Chips 70% Alder + 30% Beech, 450 g, Class 8
Stainless steel triple fish smoking hooks 5 pcs.
6,68 €
1,34 EUR/pcs
Stainless steel double fish smoking hooks 5 pcs.
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/pcs
Balcony Smoker with Thermometer
34,14 €
34,14 EUR/pcs