Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Wooden smokehouse 60 cm, with firebox
219,02 € 199,02 €
199,02 EUR/pcs
Frameless smokehouse chamber, 200 L, certified plywood, with wheels
740,49 €
740,49 EUR/pcs
dragON Larch E21 200 L Smokehouse - larch wood, with electric heating module and controller
707,32 €
707,32 EUR/pcs
Spruce Wood Smoking Chamber, 200 L, with Stainless Steel Base
454,39 €
454,39 EUR/pcs
200 L Certified Plywood Smoking Chamber with Stainless Steel Base
493,17 €
493,17 EUR/pcs
Smoker chamber made of certified plywood, frameless, 320 L, with wheels
861,22 €
861,22 EUR/pcs
Home smoker in a pot, 35 L, for gas cooktop
131,70 €
131,70 EUR/pcs
dragON Wood 60E 115 L Smoker – wood-fired wooden cabinet with electric heating module and controller
580,49 €
580,49 EUR/pcs
Larch wood smoking chamber, 200 L, with stainless steel base
555,37 €
555,37 EUR/pcs
Wood-fired smoking chamber – spruce wood, 200 L, with stainless steel base
471,46 €
471,46 EUR/pcs
Cherry Wood Smoking Chips, 5 kg, Medium KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Spruce wood smoking chamber, 115 L, with stainless steel base
383,90 €
383,90 EUR/pcs
Plum Wood Chips for Smoking/Grilling, 450 g, Class 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Cherry Smoking/Grilling Wood Chips, 450 g, Class 2
Smoking/Grilling Wood Chips, 50% Oak + 50% Alder, 450 g, Class 8
2,34 €
5,20 EUR/kg