Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
Smoker wood chips, alder and beech, 15 kg, medium grade KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Outdoor table smoker with thermometer and woodchips
59,02 € 38,78 €
38,78 EUR/pcs
Smoking/Grilling Wood Chips, Beech, 450 g, Grade 2
2,34 €
5,20 EUR/kg
Smoking/Grilling Wood Chips 70% Alder + 30% Beech, 450 g, Class 8
Alder & Beech Smoking Wood Chips, 5 kg, Medium KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Cherry Wood Smoking Chips, 5 kg, Medium KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Smoking/Grilling Wood Chips, Oak, 450 g, Class 8
Cherry Smoking/Grilling Wood Chips, 450 g, Class 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Smoking/Grilling Wood Chips, Applewood, 450 g, Size 10
2,58 EUR/pcs
Smoking/Grilling Wood Chips 70% Alder + 30% Beech, 450 g, Grade 2
Wood chips for smoking/grilling, beech, 450 g, Grade 8
Smoking/Grilling Wood Chips, 50% Applewood + 50% Beechwood, 450 g, Class 8
Smoking/Grilling Wood Chips, Beech, 450 g, Grade 10
2,34 EUR/pcs
dragON Wood 60E 115 L Smoker – wood-fired wooden cabinet with electric heating module and controller
580,49 €
580,49 EUR/pcs
Smoking/Grilling Wood Chips, 50% Oak + 50% Alder, 450 g, Class 8