Dairying
Food processing
Baking
Meat smoking
Winemaking
Alcohol distillation
Beer brewing
Home and garden
Thermometers
Number on page:
Sort:
4 SEASONS wine kit - rosehip
5,49 €
52,29 EUR/kg
Fermivin VRS dry wine yeast 7g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Fermivin dry wine yeast 7g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Fermivin PDM dry wine yeast 7g
Turbo Fruit 5-7 days distiller's yeast, 160 g
5,61 €
35,06 EUR/kg
Vinistart wine fermentation starter 34g
1,88 €
55,29 EUR/kg
4 seasons winemaking kit - raspberry
4 seasons winemaking kit - cranberry
TURBO slivovitz yeast
2,27 €
36,61 EUR/kg
Enovini BAYA winemaking yeast, 7 g
Semi-sweet and sweet cider yeast , 5g
376,00 EUR/kg
Fermivin LS2 winemaking yeast, 7 g
Round cheese mold Ø 8,4 cm for 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/pcs
Narrow neck demijohn rubber cap Ø57 mm
0,95 €
0,95 EUR/pcs
5 L Lady demijohn with basket, screw cap, stopper and side airlock
6,41 €
6,41 EUR/pcs